Ubytování v Sutomore

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Sutomore. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Sutomore, kde najdeme města Berislavci, Rijeka Crnojevića, Virpazar, Čanj a Šušanj.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Old Stone Villa Talići Hill StarStarStarStar

Foto: Old Stone Villa Talići Hill
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Featuring luxurious accommodation in authentic ambience of traditional Mediterranean architecture, Old Stone Villa Talići Hill offers a private infinity swimming pool that overlooks the Adriatic sea and 7.000 m2 garden.


2. Love Live Hotel StarStarStarStar

Foto: Love Live Hotel
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
87 %

Love Live Hotel má soukromou pláž s lehátky a slunečníky, a moderně zařízené pokoje a apartmá přímo na promenádě Sutomore. K dispozici je bezplatné Wi-Fi, neplacené parkoviště a vlastní venkovní bazén.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby81 - 130 EUR za noc
Apartmá
osoby99 - 170 EUR za noc
Speciální nabídka - Apartmá s polopenzí
osoby0 - 0 EUR za noc

3. Apart Hotel Casablanca StarStarStarStar

Foto: Apart Hotel Casablanca
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
92 %

Apartments Villa Casablanca se nachází 500 metrů od hlavní oblázkové pláže v Sutomore a 700 metrů od centra města a nabízí moderně zařízené apartmány s balkonem a bezplatné Wi-Fi připojení. Na místě lze parkovat zdarma.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby42 - 68 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: